Zinc Gluconate, Цинк Глюконат

Цинк Глюконат, Zinc Gluconate. Придбати в Україні ⏩ Наявність, або доставка з США 📦 Гл...

Alt: Solgar, Zinc 50 mg, Цинк 50 мг, 100 таблеток
(4.9)
588 грн.
Закінчився
Alt: Now, Zinc 50 mg, Цинк 50 мг, 250 таблеток
(4.9)
575 грн.
Доставка
Alt: Carlson, Zinc 15 mg, Цинк 15 мг, 100 таблеток
(5)
379 грн.
Доставка
Alt: OL, Zinc 30 mg, Цинк 30 мг, 100 капсул
(5)
796 грн.
Закінчився
Глюконат цинку використовується в таблетках для розсмоктування для лікування застуди. Проте контрольовані випробування льодяників, які містять ацетат цинку , показали, що він має найбільший вплив на тривалість застуди. Цинк також вводили назально для лікування застуди, але, як повідомлялося, у деяких випадках він викликав аносмію.

Повідомлялося про випадки аносмії (втрати нюху) при інтраназальному застосуванні деяких продуктів, що містять глюконат цинку. У вересні 2003 року Zicam зіткнувся з позовами від користувачів, які стверджували, що продукт, назальний гель, що містить глюконат цинку та кілька неактивних інгредієнтів, негативно впливає на їхній нюх, а іноді й смак. Деякі позивачі стверджували, що відчували сильне та дуже болюче відчуття печіння під час використання продукту. Компанія Matrixx Initiatives, Inc., виробник Zicam, відповіла, що лише невелика кількість людей стикалася з проблемами і що аносмія може бути спричинена простою застудою. У січні 2006 року було задоволено 340 позовів на 12 мільйонів доларів.

Управління з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) вважає глюконат цинку загальновизнаним безпечним (GRAS) при використанні відповідно до належної виробничої практики, хоча це не є висновком FDA про те, що речовина є корисною дієтичною добавкою. 16 червня 2009 року FDA «попередило споживачів припинити використання та відмовитися від трьох інтраназальних продуктів Zicam, що містять цинк. Ці продукти можуть спричинити втрату нюху... FDA стурбоване тим, що втрата нюху може бути постійним». Matrixx відповів, що звинувачення FDA були «необґрунтованими та вводять в оману», посилаючись на відсутність доказів контрольованих тестів того, що Zicam викликає аносмію. [14]У своєму попередженні FDA заявило: «Це попередження не стосується пероральних таблеток цинку та льодяників, які приймаються всередину. Дієтичний цинк також не підпадає під це попередження».