Life Extension, TMG 500 mg Powder Trimethylglycine, ТМГ 500 мг в порошку, 50 г

Код: 10257
Основне фото товара Life Extension, TMG 500 mg Powder Trimethylglycine, ТМГ 500 мг...
(5)
496 грн.
Під замовлення
Термін доставки з США 7-14 днів, орієнтовно до 17.03.2024., без передоплати
Триметилгліцин (ТМГ) пов’язують зі здоров’ям серця, підтримуючи вже здоровий рівень гомоцистеїну для підтримки здорової серцево-судинної функції. ще...
Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 737870349051
Вага: 0.1 кг

Life Extension ТМГ 500 мг в порошку 50 г

Life Extension, TMG 500 mg Powder Trimethylglycine, ТМГ 500 мг в порошку, 50 г

Опис

Наша інноваційна формула допомагає підтримувати і підтримувати вже здоровий рівень гомоцистеїну для підтримки здоров’я серцево-судинної системи.

Триметилгліцин (ТМГ) пов’язують зі здоров’ям серця, підтримуючи вже здоровий рівень гомоцистеїну для підтримки здорової серцево-судинної функції. Позитивно впливаючи на рівень гомоцистеїну, TMG допомагає вам залишатися здоровими, підтримуючи кілька систем у вашому тілі.

ТМГ (також званий гліцин бетаїном) пов’язують із сприятливим впливом на функцію печінки та здоров’я серцево-судинної системи.

Переваги TMG

Понад 50 років досліджень

З 1950-х років триметилгліцин відомий як амінокислота, корисна для серця. Це понад 50 років наукових досліджень, на які можна покладатися.

Деталі продукту 

Триметилгліцин (ТМГ) також називають гліцин бетаїном, але назва триметилгліцин означає, що він має три метильні групи, приєднані до кожної молекули гліцину. Пшеничні висівки є основним харчовим джерелом ТМГ, у менших кількостях доступні в інших злакових злаках. ТМГ також може вироблятися в організмі з холіну, необхідної поживної речовини, що міститься в яйцях, соєвих бобах та багатьох інших продуктах.

У 1950-х роках було виявлено, що TMG корисний для здоров’я серця. Як і деякі вітаміни групи В (В6, В12 і фолат), TMG є донором метилу, забезпечуючи додаткові метильні групи для прискорення перетворення гомоцистеїну назад у метіонін. Коли метильну групу TMG віддають молекулі гомоцистеїну, вона перетворює її на нетоксичну амінокислоту метіонін.

Роль TMG у здоровому метаболізмі гомоцистеїну є ще більш важливою, коли рівень вітаміну B низький. Деякі дані свідчать про те, що TMG може бути більш ефективним у регулюванні рівня гомоцистеїну, ніж фолат. Дослідження, що показують здатність TMG підтримувати здоровий рівень гомоцистеїну вже в межах норми, окремо або в поєднанні з іншими поживними речовинами, підтверджують його статус як важливої ​​поживної речовини для серцево-судинної системи та здоров’я в цілому.

TMG пов'язують зі здоровим кров'яним тиском і функцією мітохондрій, і було виявлено, що він пов'язаний із здоров'ям серцево-судинної системи. Також було виявлено, що TMG сприяє здоровій функції печінки. Дослідження показують, що TMG може підтримувати здорову запальну відповідь, пригнічуючи експресію NFkappaB, TNF-альфа та інших білків запалення, що може частково пояснити його позитивний вплив. Оскільки кишкові мікроби можуть виробляти різні побічні продукти з TMG, здоров’я мікробіома кишечника впливає на вплив TMG в організмі.

Рекомендоване використання

Перед використанням прочитайте всю етикетку та уважно дотримуйтесь інструкцій.

Приймайте дві (2) капсули вранці або за рекомендацією лікаря. ТМГ слід приймати разом з ко-факторами В6, В12 і фолієвою кислотою.

Інші інгредієнти

Гліцерин, рослинна целюлоза (капсула), вода очищена.

Попередження

Зберігати щільно закритим у прохолодному, сухому місці.

Склад:
Розмір порції: 2 рідкі вегетаріанські капсули
Порція в контейнері: 30
 Сума на порцію% добової вартості
Триметилгліцин (ТМГ) (у вигляді безводного бетаїну)1000 мг 
Денна цінність не встановлена.
Умови доставки
У відділення Нової Пошти
Доставка замовлення компанією Нова Пошта у відділення по Україні. Вартість доставки від 80 грн., термін доставки від 1 до 2 днів по Україні
У поштомат Нової Пошти
Послуга доставки у поштомат компанії Нова Пошта по Україні. Вартість доставки від 70 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Кур'єрська доставка (адресна)
Доставка замовлення кур'єром компанії Нова Пошта. Вартість доставки від 100 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Умови оплати
Післяплата
Оплата замовлення при отриманні без додаткової комісії за зворотню доставку коштів. Доставка замовлення від 2000 грн. за наш рахунок.
Рахунок
Відправляємо реквізити IBAN на сплату рахунку. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок.
Онлайн на сайті
Оплата замовлення на сайті ONLINE. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок.
(093) 887-53-95 support@bio.org.ua

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.
Останніх 10 відгуків про товар:
1 рік, 1 місяць
Виктория
Этот удобно использовать с НМН и Ресвератролом, потому что в порошке
Триметилгліцин (Trimethylglycine TMG)
Alt: Now, TMG 1000 mg, TMГ 1000 мг, 100 таблеток
(4.9)
864 грн.
Доставка