Thorne, Curcumin Phytosome Sustained Release 500 mg, Меріва, 120 капсул

Код: 10946
Основне фото товара Thorne, Curcumin Phytosome Sustained Release 500 mg, Меріва, 1...
(5)
2363 грн.
Під замовлення
Термін доставки з США 7-14 днів, орієнтовно до 02.05.2024, без передоплати
Харчова добавка. Спільна підтримка. Печінка/Детокс. Підтримка GI. Не містить глютену. Тривалий випуск. Торн Ексклюзив. Meriva-SF — це добре засвоювана формула куркуміну з пролонгованим вивільненням. Meriva є найбільш клінічно вивченим куркуміном на ринку з ще...
Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 693749004844
Вага: 0.11 кг

Thorne Меріва 120 капсул

Thorne, Curcumin Phytosome Sustained Release 500 mg, Меріва, 120 капсул

Опис

Meriva-SF — це добре засвоювана формула куркуміну з пролонгованим вивільненням. Meriva є найбільш клінічно вивченим куркуміном на ринку з 29-кратним вищим поглинанням, ніж звичайний куркумін.

Meriva допомагає підтримувати здорову запальну відповідь у всьому тілі. Meriva-SF (тривале вивільнення) забезпечує полегшення від випадкових болів, скутості суглобів і болю в м’язах.

Куркумін, який тисячоліттями використовується в Азії, є потужним антиоксидантом, який забезпечує численні переваги для здоров’я, включаючи підтримку функції суглобів, печінки, ШКТ, очей і серцево-судинної системи. Однак зазвичай куркумін погано всмоктується в кров, незалежно від того, надходить він з їжі чи харчових добавок. Фітосома куркуміну Meriva, найбільш клінічно вивчений куркумін на ринку, є унікальним екстрактом куркуміну зі значно кращим засвоюванням, ніж інші екстракти куркуміну. Фактично, дослідження на людях продемонструвало в 29 разів більше поглинання Meriva, ніж звичайного куркуміну.

Куркумін є флавоноїдом-антиоксидантом, який допомагає підтримувати нормальну запальну реакцію організму шляхом оптимізації виробництва цитокінів. Покращене засвоєння куркуміну Meriva пояснюється унікальною формулою, яка містить три куркуміноїди (95% куркуміноїдного матеріалу) і заснована на фірмовій технології «фітосом» Indena SpA. Фітосома — це рослинний екстракт, зв’язаний з фосфоліпідом (із соняшникової олії у випадку Meriva-SF). Фосфоліпіди є основними компонентами всіх клітин людини; і хоча організм виробляє фосфоліпіди, такі як фосфатидилхолін і фосфатидилсерин, фосфоліпіди також можна отримати з їжі або харчових добавок. При прийомі всередину фосфоліпіди дуже добре всмоктуються. Запатентована фітосомна технологія, яка використовується в Meriva-SF, приєднує екстракт куркуміну до фосфоліпіду, що оптимізує засвоєння куркуміну. Добавка Meriva призводить до більш високих концентрацій куркуміну в плазмі крові з набагато меншої кількості, ніж звичайна добавка куркуміну.

Meriva-SF (уповільнене вивільнення) містить 250 мг фітосомного комплексу куркуміну на капсулу.

Використання

Приймати по 1–2 капсули два рази на день або згідно з рекомендаціями лікаря.

Композиція

Гідроксипропілметилцелюлоза високої та низької в’язкості, цитрат кальцію та лаурат кальцію (time-sorb††), гіпромелозна капсула (отримана з целюлози), лейцин, діоксид кремнію, мікрокристалічна целюлоза.

††Фітосома куркуміну (Meriva) у комплексі з Time-Sorb, матрицею з тимчасовим вивільненням.

Доповніть Факти
Розмір порції: дві капсули
Порцій в упаковці: 60
Дві капсули містять:Сума на порцію:%DV
Куркумін Фітосома† (екстракт куркуми довгої (корінь) / фосфоліпідний комплекс із соняшника)500 мг*
* Добова норма (DV) не встановлена.
† У цьому продукті використовується фітосома куркумін Indena SpA (Meriva).
Умови доставки
У відділення Нової Пошти
Доставка замовлення компанією Нова Пошта у відділення по Україні. Вартість доставки від 80 грн., термін доставки від 1 до 2 днів по Україні
У поштомат Нової Пошти
Послуга доставки у поштомат компанії Нова Пошта по Україні. Вартість доставки від 70 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Кур'єрська доставка (адресна)
Доставка замовлення кур'єром компанії Нова Пошта. Вартість доставки від 100 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Умови оплати
Післяплата
Оплата замовлення при отриманні без додаткової комісії за зворотню доставку коштів. Доставка замовлення від 2000 грн. за наш рахунок.
Рахунок
Відправляємо реквізити IBAN на сплату рахунку. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок.
Онлайн на сайті
Оплата замовлення на сайті ONLINE. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок.
(093) 887-53-95 support@bio.org.ua

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.
Останніх 10 відгуків про товар:
Відсутні
Меріва (Meriva)