Фото товару Beta Carotene 25000 IU Фото складу Beta Carotene 25000 IU Фото використання Beta Carotene 25000 IU
Фото товару Beta Carotene 25000 IU
Код: 1101

Beta Carotene 25000 IU, Бета-каротин 25000 МО, 100 капсул

Оцінка: 4.9 · 24 голоса · відгуків (0)
Товар не в наявності. Доставка товару недоступна. Перегляньте будь-ласка інші доступні товари нижче.
Вітамін А Ретінол:

Nature's Way Бета-каротин 25000 МО 100 капсул

Beta Carotene 25000 IU, Бета-каротин 25000 МО, 100 капсул

Бета-каротин 25000 МО

Опис

  • Since 1969
  • Supports Eye Function
  • 25,000 IU Per Serving
  • Dietary Supplement
Supports Eye FunctionBeta Carotene combats free radicals and oxidative stress. It can also be converted into Vitamin A in the liver. Our Beta Carotene is carefully tested and produced to superior quality standards.

Використання

Take 1 softgel daily, preferably with food.

Склад

Soybean oil, gelatin (capsule), glycerin, purified water, soy lecithin, annatto extract color, caramel color, titanium dioxide color.

Contains soy.Contains sulfites.
Supplement Facts
Serving Size: 1 Softgel
 Amount Per Serving% Daily Value
Vitamin A (100% as beta carotene with mixed carotenoids)8,366 mcg 930%

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

Міжнародний код товару: 033674401316
Вага: 0.11 кг
Доставка
Coconut Oil Extra Virgin, Кокосове масло, 448 г
752 грн.
prev-white
next-white