Фото товару ZenBiome Sleep Фото складу ZenBiome Sleep Фото використання ZenBiome Sleep
Фото товару ZenBiome Sleep

ZenBiome Sleep, ZenBiome Sleep, Підтримка здорового сну, 30 капсул

Код: 35349
Оцінка: 5 · 1 голос · відгуків (0)
3120 грн.
Термін доставки з США 15-20 днів, орієнтовно до 19.12.2022.
Актуально на: 29.11.2022, ми працюємо 🇺🇦
Підтримка здорового сну:

Microbiome Labs ZenBiome Sleep, Підтримка здорового сну 30 капсул

ZenBiome Sleep, ZenBiome Sleep, Підтримка здорового сну, 30 капсул


ZenBiome Sleep is formulated to help clients deal with occasional sleeplessness‚ but can also help support feelings of relaxation and reduced tension.  • MFG # 18110294658
  • UPC # 787790294658
Official Website: https://microbiomelabs.com

Serving Size: 1 Capsule
Servings Per Container: 30

Amount Per Serving / %DV

Bifidobacterium longum 1714* 80 mg / 5B CFU
Lemon balm leaf extract (Melissae officinalis L.) 200 mg / †
L-theanine 200 mg / †

†Daily Values not established.

Other Ingredients: Cellulose‚ vegetarian capsule (cellulose and water).

Age 3+: Take 1 capsule in the evening with or without a meal‚ or as directed by your healthcare practitioner.

If you are pregnant or nursing‚ taking any medication‚ or have a medical condition‚ consult your doctor before using this product.

Keep out of reach of children.

Do not use if safety seal is broken or missing.

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 787790294658
Вага: 0.45 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
В наявності
Baby Calming Bedtime Spray, Спрей для сну, 59 мл
599 грн.
Доставка
Sleep Triple Action, Підтримка сну, 30 таблеток
661 грн.
Доставка
Sleep Optimizer, Оптимізатор сну, 60 капсул
889 грн.
prev-white
next-white