Фото товару Moly-B Chelated Molybdenum
Фото складу Moly-B Chelated Molybdenum
Фото використання Moly-B Chelated Molybdenum
Фото товару Moly-B Chelated Molybdenum

Carlson Labs, Moly-B Chelated Molybdenum, Молібден, 300 таблеток

Код: 36118
Оцінка: 5 · 1 голос · відгуків (0)
1210 грн.
Термін доставки з США 15-20 днів, орієнтовно до 23.12.2022.
Актуально на: 03.12.2022, ми працюємо 🇺🇦
Молібден:

Carlson Labs Moly-B Chelated Molybdenum, Молібден 300 таблеток

Carlson Labs, Moly-B Chelated Molybdenum, Молібден, 300 таблеток


Molybdenum aids in fat and carbohydrate metabolism‚ which provides our body with energy. It also works as a powerful antioxidant‚ helping the body fight free radicals. Within our body‚ Molybdenum is stored in the liver‚ bones‚ glands‚ and kidneys and can also be found in the skin‚ muscles‚ spleen‚ and lungs. Each Moly-B tablet provides 500 mcg of molybdenum from 20 mg of molybdenum glycinate.

  • MFG # 5643
  • UPC # 088395056437
Official Website: http://www.carlsonlabs.com

Serving Size: 1 Tablet
Servings Per Container: 300Amount Per Serving / Molybdenum (From Molybdenum Glycinate Chelate) 500mcg / 1‚111%Other Ingredients: Cellulose‚ maltodextrin‚ silicon dioxide‚ croscarmellose sodium‚ stearic acid (veg.‚ magnesium stearate (veg.)‚ ethylcellulose.Gluten-Free.

Adults: Take one tablet daily at mealtime.

Consult a healthcare professional before use.

  • Gluten Free

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 88395056437
Вага: 0.45 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
Chelated Molybdenum, Хелатний молібден 150 мкг, 100 таблеток
Оцінка +1 Оцінка +2 Оцінка +3 Оцінка +4 Оцінка +5
Оцінка: 5 · 28
Доставка
563 грн.
Chelated Molybdenum, Молібден, 100 таблеток
Оцінка +1 Оцінка +2 Оцінка +3 Оцінка +4 Оцінка +5
Оцінка: 5 · 21
Доставка
446 грн.
Molybdenum Glycinate, Гліцинат молібдену, 60 капсул
Оцінка +1 Оцінка +2 Оцінка +3 Оцінка +4 Оцінка +5
Оцінка: 4.8 · 4
Доставка
541 грн.
Liquid Molybdenum, Молібден, 30 мл
Оцінка +1 Оцінка +2 Оцінка +3 Оцінка +4 Оцінка +5
Оцінка: 5 · 1
Доставка
772 грн.
prev-white
next-white