Фото товару Tri-Magnesium Фото складу Tri-Magnesium Фото використання Tri-Magnesium
Фото товару Tri-Magnesium

Nutra BioGenesis, Tri-Magnesium, Tri-Magnesium, Магній, 120 капсул

Код: 36290
Оцінка: 5 · 1 голос · відгуків (0)
1434 грн.
Термін доставки з США 15-20 днів, орієнтовно до 16.12.2022.
Актуально на: 26.11.2022, ми працюємо 🇺🇦
Магній:

Nutra BioGenesis Tri-Magnesium, Магній 120 капсул

Nutra BioGenesis, Tri-Magnesium, Tri-Magnesium, Магній, 120 капсул


Tri-Magnesium contains three highly absorbable forms of magnesium for broad-spectrum body support.

  • MFG # 9743562
  • UPC # 812806102389
Official Website: https://nutrabiogenesis.com

Serving Size: 1 Capsule
Servings Per Container: 120Amount Per Serving / Magnesium 100mg / 25%
(From magnesium citrate‚ magnesium malate‚ magnesium glycinate)Other Ingredients: Vegetable cellulose capsule‚ silica‚ cellulose.

Use only as directed. Take 1 capsule up to four times per day or as directed by your healthcare practitioner.

Keep tightly capped and store in a cool‚ dry place. Do not use if safety seal is broken or missing. Keep out of reach of children. Keep your licensed healthcare practitioner informed when using this product‚ especially if pregnant or nursing.

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 812806102389
Вага: 0.45 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
Доставка
Magnesium 300 mg, Магній 300 мг, 120 капсул
1560 грн.
Доставка
Mag Complete, Магній, 120 капсул
985 грн.
Доставка
Sleep Remedy 90, Засіб для сну, 90 капсул
3478 грн.
prev-white
next-white