Transformation Enzymes, Lypo, Ферменти, 60 капсул

Код: 36484
Фото товару Transformation Enzymes, Lypo, Ферменти, 60 капсул
Фото складу Transformation Enzymes, Lypo, Ферменти, 60 капсул
Фото використання Transformation Enzymes, Lypo, Ферменти, 60 капсул
Основне фото товара Transformation Enzymes, Lypo, Ферменти, 60 капсул
(5)
2438 грн
Під замовлення
Термін доставлення з США 15-20 днів, орієнтовно до 13.07.2024, без передоплати
Нічим не обійтися, сьогодні наші дієти переповнені продуктами з високим вмістом жиру та холестерину, особливо коли ви працюєте і вам потрібно щось швидко зїсти. Найлегші ще...
Країна постачальник: United States (США)
Вага: 0.45 кг

Transformation Enzymes Ферменти 60 капсул

Transformation Enzymes, Lypo, Ферменти, 60 капсул

Опис

Нічим не обійтися, сьогодні наші дієти переповнені продуктами з високим вмістом жиру та холестерину, особливо коли ви працюєте і вам потрібно щось швидко з’їсти. Найлегші та найшвидші для отримання продукти, як правило, мають високий вміст жиру. Хочете це змінити? На додаток до деяких змін у вашій дієті Lypo‚ добавка травних ферментів від Transformation Enzyme Corporation‚ містить трави, вітаміни, ферменти‚ тощо для підтримки здорового рівня ліпідів у крові та перетравлення жирів. Деякі з ключових інгредієнтів включають:

Екстракт плодів гарцинії камбоджійської

Крім кулінарних застосувань, ця рослина, представлена ​​в Lypo, нещодавно привернула багато уваги через твердження, що вона може сприяти зниженню ваги через наявність HCA (гідроксилимонної кислоти). Деякі припускають, що HCA пригнічує метаболізм жирів із вуглеводів, можливо, стримує утворення поганого холестерину (ЛПНЩ) у вигляді тригліцеридів (жиру в крові). Було також припущено, що екстракт плодів гарцинії камбоджійської в Lypo може підвищити рівень серотоніну, який, на думку деяких людей, може допомогти вам схуднути, стримуючи емоційне та реактивне харчування.

Ліпаза

Lypo містить цей фермент, оскільки він каталізує (починає) гідроліз (розщеплення) ліпідів (жирів).

Стандартизований екстракт гугуліпіду

Деякі припускають, що цей екстракт, отриманий із кори дерева комміфори мукул в Індії, може допомогти знизити рівень холестерину в організмі. Це також може впливати на тригліцериди.

Альфа-галактозидаза

Цей фермент міститься в Lypo, оскільки він потенційно розщеплює гліколіпіди та глікопротеїни, молекули жиру та білка разом із приєднаними до них вуглеводами.

З моменту свого заснування в 1991 році Transformation Enzyme Corporation (TEC) вірила, що ви повинні мати можливість насолоджуватися здоровим і щасливим способом життя. Відтоді TEC постачає харчові добавки, які дозволяють людям у всьому світі підтримувати своє здоров’я найзручнішим способом.

Офіційний сайт: https: //www.transformationenzymes.com

Інгредієнти

Розмір порції: 1 капсула Порції в упаковці: 60 Кількість на порцію / Вітамін А (100% у вигляді бета-каротину) 3‚750 МО / 75% Вітамін Е (у вигляді d-альфа-токоферилсукцинату) 2,5 МО / 8% хрому (у вигляді полінікотинату хрому) ) 100 мкг / 83% суміш ліпази цимуму (3‚898 FIP) 106 мг / Екстракт фруктів гарцинії 150 мг / Суміш полісахаролітика цимуму 62 мг / Амілаза 4‚900 DU / Альфа-галактозидаза 63 Gal U / Діастаза 59 DP / In вертаза 20 SU / Лактаза 196 ALU / Глюкоамілаза 0,042 AGU / Стандартизований екстракт гугуліпіду (C. mukul gum resin) 60 мг / Водорості міхурової раковини 60 мг / Суміш Tzyme AntiOx 48 мг / (Змішані каротиноїди (з dunaliella)‚ Альфа-ліпоєва кислота ‚ Eleuthero (корінь)‚ Азійський женьшень (корінь)‚ CoQ10‚ насіння льону) Часник (цибулина) 40 мг / Лецитин (із сої) 40 мг / Суміш протеази цимуму 26 мг / (пептидази, бромелайн) Екстракт артишоку 30 мг / Рисові висівки 51 мг / Денна цінність не встановлена. Інші інгредієнти: целюлоза та вода.

Дозування

Приймайте одну (1) капсулу після їжі або між прийомами їжі з 8 унцій. води. Додаткові капсули можна приймати під час їжі для покращення перетравлення жирів. Використання може бути збільшено відповідно до потреб за вказівкою лікаря.

Запобіжні заходи

Зверніться до свого медичного працівника.

Умови доставлення
У відділення Нової Пошти
Доставлення замовлення компанією Нова Пошта у відділення по Україні. Вартість доставлення від 80 грн, термін доставлення від 1 до 2 днів по Україні
У поштомат Нової Пошти
Послуга доставлення у поштомат Нова Пошта по Україні. Вартість доставлення від 70 грн, від 1 до 2 днів по Україні
Доставлення кур'єром за адресою
Доставлення кур'єром компанії Нова Пошта. Вартість доставлення від 100 грн, від 1 до 2 днів по Україні
Умови оплати
Післяплата
Оплата замовлення при отриманні без додаткової комісії за зворотний переказ коштів. Доставлення замовлення від 2000 грн нашим коштом.
Рахунок
Відправляємо реквізити IBAN на сплату рахунку. Доставлення замовлення від 1000 грн нашим коштом.
Онлайн на сайті
Оплата замовлення на сайті ONLINE. Доставлення замовлення від 1000 грн нашим коштом.
ViberTelegramInstagramWhatsappFacebookTwitter(093) 887-53-95support@bio.org.ua

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.
Останніх 10 відгуків про товар:
Відсутні
Ферменти (Enzymes)
Transformation Enzymes, Protease IFC, Ферменти, 120 капсул
(5)
3836 грн
Доставлення
Transformation Enzymes, Probiotic, Пробіотики, 120 капсул
(5)
3621 грн
Доставлення