Сайт Українською 🇺🇦 Website in English Сайт на русском

Double Wood, Tudca 500 mg, Тауроурсодезоксихолева кислота, 60 капсул

Код: 37024
Оцінка: 5 · 1 голос · відгуків (0)
1450 грн.
Термін доставки з США 15-20 днів, орієнтовно до 21.04.2023.
Актуально на: 01.04.2023, ми працюємо 🇺🇦
TUDCA відома насамперед своїми потенційними захисними ефектами для печінки. Було показано, що він зменшує запалення печінки, запобігає загибелі ще...
Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 859793007464
Вага: 0.14 кг
Тауроурсодезоксихолева кислота
Умови доставки
У відділення Нової Пошти
Доставка замовлення компанією Нова Пошта у відділення по Україні. Вартість доставки від 70 грн., термін доставки від 1 до 2 днів по Україні
У поштомат Нової Пошти
Послуга доставки у поштомат компанії Нова Пошта по Україні. Вартість доставки від 70 грн., від 1 до 2 днів по Україні
У відділення Укр Пошти
Доставка у відділення компанії УкрПошта по Україні. Форма оплати лише на рахунок IBAN. Вартість доставки від 35 грн., від 2 до 3 днів по Україні
Кур'єрська доставка по Україні
Доставка замовлення кур'єром компанії Нова Пошта. Вартість доставки від 100 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Умови оплати
Післяплата
Оплата замовлення при отриманні без додаткової комісії за зворотню доставку коштів. Доставка замовлення від 2000 грн. за наш рахунок (лише для Нової Пошти).
Рахунок
Відправляємо реквізити IBAN на сплату рахунку. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок (лише для Нової Пошти).
Viber Telegram Instagram Whatsapp Facebook Twitter (093) 887-53-95

Double Wood Тауроурсодезоксихолева кислота 60 капсул

Double Wood, Tudca 500 mg, Тауроурсодезоксихолева кислота, 60 капсул

  • TUDCA відома насамперед своїми потенційними захисними ефектами для печінки. Було показано, що він зменшує запалення печінки, запобігає загибелі клітин печінки та навіть покращує функцію печінки при певних захворюваннях печінки.
  • На додаток до його переваг для печінки, TUDCA також вивчався на його потенційний нейропротекторний ефект. Дослідження на тваринах показали, що він захищає клітини мозку від пошкоджень і сприяє росту нових клітин мозку.
  • TUDCA має протизапальні властивості, які можуть допомогти зменшити запалення в усьому тілі, що може бути корисним при таких захворюваннях, як запальні захворювання кишечника (IBD) і артрит.
  • TUDCA також може відігравати роль у покращенні чутливості до інсуліну та метаболізму глюкози, що може бути корисним для людей із діабетом 2 типу або метаболічним синдромом.
  • TUDCA зазвичай вважається безпечним і добре переноситься, але деякі люди можуть відчувати легкі побічні ефекти, такі як нудота або розлад травлення.

Знову ж таки, якщо ви плануєте приймати TUDCA як добавку, важливо поговорити з медичним працівником, щоб визначити, чи підходить вона вам, і обговорити відповідне дозування та будь-які потенційні ризики або взаємодії з іншими ліками або добавками, які ви можете приймати.

TUDCA (тауроурсодезоксихолева кислота) - це жовчна кислота, яка природним чином міститься в організмі людини. Було показано, що він має кілька потенційних переваг для здоров’я, включаючи захист печінки, протизапальні властивості та антиапоптозні ефекти.

При прийомі як добавки TUDCA зазвичай доступний у дозах 250-500 мг. Однак важливо зазначити, що оптимальне дозування може змінюватися залежно від індивідуальних факторів, таких як вік, вага та загальний стан здоров’я.

Якщо ви плануєте приймати TUDCA як добавку, рекомендується спочатку проконсультуватися з медичним працівником, щоб визначити відповідне дозування та обговорити будь-які потенційні ризики або взаємодію з іншими ліками чи добавками, які ви можете приймати.

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
Uridine 300 mg, Уридин 300 мг, 60 капсул
1334 грн.
Доставка
AKG 1000 mg, АКГ 1000 мг, 180 капсул
1234 грн.
Доставка
Fadogia Agrestis 600 mg, Фадогія, 180 капсул
1584 грн.
Доставка
Bacopa Extract 450 mg, Бакопа 450 мг, 90 капсул
984 грн.
Доставка
prev-white
next-white