Doctor's Best, Fisetin with Novusetin, Фізетин 100 мг, 30 капсул

Код: 9458
Основне фото товара Doctor's Best, Fisetin with Novusetin, Фізетин 100 мг, 30 капсул
(5)
1177 грн
Під замовлення
Термін доставлення з США 5-7 днів, орієнтовно до 28.07.2024, без передоплати
Допомагає підтримувати антиоксидантну активність, когнітивні функції та память. Харчова добавка. Веганська. Без ГМО без глютену без сої. Антиоксидантна підтримка флавонолу для здорового старіння. Фізетин є одним з найбільш ще...
Країна постачальник: United States (США)
Вага: 0.45 кг

Doctor's Best Фізетин 100 мг 30 капсул

Doctor's Best, Fisetin with Novusetin, Фізетин 100 мг, 30 капсул

Опис

Фізетин є одним з найбільш глибоко досліджених флавоноїдів.1 Технічно фізетин — це молекула флавонолу, подібна до тих, що містяться в темному шоколаді та какао. Фізетин міститься в невеликих кількостях, зокрема, у фруктах та овочах.

Безумовно, найбільший вміст має полуниця, за нею йдуть яблука. Кількість фізетину приблизно в п’ять разів перевищує рівень, який міститься в яблуках, і, як правило, більш ніж у тридцять разів більше, ніж у манго, ківі, винограді, помідорах, цибулі, огірках і різних горіхах.

Однак кількість цього фізетину в цих продуктах недостатня для забезпечення кількості фізетину, що міститься в харчових добавках. Орієнтовна добова норма споживання фізетину в Японії становить 0,4 мг на добу. Добова рекомендована доза фізетину як харчової добавки становить 100 мг на добу.

У поєднанні з іншими джерелами флавоноїдів, такими як кверцетин, ресвератрол та екстракт виноградних кісточок, фізетин надає безліч корисних ефектів. У центрі уваги цієї статті буде унікальний вплив фізетину на здоров’я мозку, пізнання та пам’ять.

Фізетин сприяє здоров'ю мозку шляхом:

Велика частина досліджень фізетину щодо здоров’я мозку була проведена в престижному Інституті біологічних досліджень Солка в Сан-Дієго і зосереджена на фізетині як «ноотропному» та «нейротрофному факторі». Термін ноотроп - це речовина, яка може покращувати пам'ять і роботу мозку. Кілька інших природних сполук, які надають цей ефект, включають екстракт левової гриви, PQQ з CoQ10, ресвератрол і куркумін.

Фізетин відрізняє його дія як нейротрофічний фактор. Ці види сполук підтримують виживання, диференціювання та функціональне підтримання клітин мозку. Іншими словами, фізетин дещо відрізняється тим, що крім того, що допомагає клітинам мозку краще функціонувати; Будучи нейротрофіком, фізетин відіграє роль у покращенні того, що відомо як «пластичність мозку».

Пластичність мозку відноситься до здатності мозку реагувати на розробку нових або відновлених мозкових схем. Пластичність мозку важлива для правильної роботи таких функцій мозку, як навчання та пам’ять. Таким чином, діючи як нейротрофик для покращення пластичності мозку, фізетин здатний фактично призвести до формування покращених мозкових схем і сигнальних шляхів, пов’язаних з функцією довготривалої пам’яті.

З усіх флавоноїдів, випробуваних на повному спектрі тваринних моделей щодо вікових змін мозку, було показано, що ефективні лише фізетин і пов’язаний з ним незначний флавонол.2

Фізетин може перетинати гематоенцефалічний бар’єр і працювати за допомогою дуже складного набору механізмів, щоб викликати його дію як ноотропний і нейротрофічний агент. І знову ж таки, дії фізетину дещо відрізняються від інших сполук, але він має багато дій з іншими флавоноїдами. Наприклад, фізетин поділяє деякі властивості проти старіння з ресвератролом. Це також ефективний сенолітичний засіб, що означає, що він допомагає тілу та мозку позбутися старих клітин, щоб створити ефект «обрізання», дозволяючи здоровим клітинам процвітати або замінювати старі клітини. У цій якості фізетин має приблизно вдвічі більший ефект, ніж кверцетин.

Як і інші флавоноїди, фізетин також збільшує вироблення глутатіону, ключового антиоксиданту та детоксикуючого агента в наших клітинах. Підвищення рівня глутатіону в мозку дає всілякі переваги, оскільки мозок краще захищається від пошкоджень і має вищі рівні клітинної енергії.2

Однією з важливих дій фізетину є активація так званого шляху ERK.3 ERK означає «кінази, що регулюються позаклітинним сигналом». Позаклітинний означає поза клітиною, а кінази відносяться до класу ферментів. ERK - це коли щось поза клітиною сигналізує всередині клітини про активацію ферментів кінази.

Фізетин допомагає клітинам мозку почати виробляти білки, які мають вирішальне значення для структури та функціонування клітин мозку, особливо в комунікаційних з’єднаннях, відомих як синапси між клітинами. Він також зменшує різні маркери запалення в синаптичних зв’язках.

Активуючи шлях ERK, фізетин може покращити структуру та функцію клітин мозку. Це означає покращення пізнання та пам’яті. Цей ефект неодноразово демонструвався в доклінічних дослідженнях.2,3

Існують лише два дослідження на людях із застосуванням фізетину, і в обох використовувалася добова доза 100 мг.5,6. Ця доза була розрахована на основі значної кількості даних на тваринах, що показують ефективність та безпеку, що дозволяє розраховувати дозу для людей на основі харчових продуктів і ліків США. Рекомендації адміністрування.

ПРИМІТКА: Novusetin – це високоякісний екстракт фізетину, отриманий з японського воскового дерева Хазенокі (Rhus succedanea).

Рекомендоване використання

Приймайте по 1 капсулі на день під час їжі або за рекомендацією лікаря, який поінформований про харчування.

Інші інгредієнти

Целюлоза, модифікована целюлоза (вегетаріанська капсула).

Попередження

Зберігати в сухому прохолодному місці.

Склад:
Розмір порції: 1 овочева капсула
Порцій в контейнері: 30
Кількість речовини у порції% Щоденна вартість
Фісетин (як Novusetin ️) (від Rhus succedanea) (стебло)100 мг
Денна цінність не встановлена.
Умови доставлення
У відділення Нової Пошти
Доставлення замовлення компанією Нова Пошта у відділення по Україні. Вартість доставлення від 80 грн, термін доставлення від 1 до 2 днів по Україні
У поштомат Нової Пошти
Послуга доставлення у поштомат Нова Пошта по Україні. Вартість доставлення від 70 грн, від 1 до 2 днів по Україні
Доставлення кур'єром за адресою
Доставлення кур'єром компанії Нова Пошта. Вартість доставлення від 100 грн, від 1 до 2 днів по Україні
Умови оплати
Післяплата
Оплата замовлення при отриманні без додаткової комісії за зворотний переказ коштів. Доставлення замовлення від 2000 грн нашим коштом.
Рахунок
Відправляємо реквізити IBAN на сплату рахунку. Доставлення замовлення від 1000 грн нашим коштом.
Онлайн на сайті
Оплата замовлення на сайті ONLINE. Доставлення замовлення від 1000 грн нашим коштом.
ViberTelegramInstagramWhatsappFacebookTwitter(093) 887-53-95support@bio.org.ua

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.
Останніх 10 відгуків про товар:
2 роки, 2 місяця
Катерина
Доступный вариант фисетина, берем его регулярно
Фізетин (Fisetin)