Genex Formulas, Resveratrol 1500 mg, Ресвератрол 1500 мг 90 капсул

Фото товару Resveratrol 1500 mg Extra Strength 90 Capsules
Фото складу Resveratrol 1500 mg Extra Strength 90 Capsules
Фото використання Resveratrol 1500 mg Extra Strength 90 Capsules
Фото товару Resveratrol 1500 mg Extra Strength 90 Capsules
Код: 19500
1216 грн.
Товар доступний під замовлення
Термін доставки з США 15-20 днів, орієнтовно до 02.09.2022.
Без попередньої оплати за доставку.
(093) 887-53-95
Viber
Telegram

Genex Formulas, Resveratrol 1500 mg Extra Strength 90 Capsules

Ресвератрол 1500 мг 90 капсул, Genex Formulas

Genex Formulas, Resveratrol 1500 mg, Ресвератрол 1500 мг 90 капсул

Ресвератрол - це поліфенол, що виробляється рослинами як захисний механізм у відповідь на такі стреси, як пошкодження від сонячного випромінювання або грибкова атака. Примітно, що, споживаючи Ресвератрол, ми також можемо отримати багато корисних для здоров'я переваг, таких як підтримка серцево-судинної системи, здоров'я мозку, імунна функціональність і здоровий обмін речовин.
  • Сприяє здоровому старінню

  • Підтримує імунітет та функцію мозку

  • Підтримує здорову серцево-судинну систему

  • + BioPerine® для чудового поглинання!

  • 1500 мг (повністю натуральний екстракт Polygonum Cuspidatum, 50% транс-ресвератрол)

У Genex ми вирішили використовувати повністю натуральне та органічне джерело ресвератролу, яке було витягнуте з японського гороху (також відомого як корінь Polygonum cuspidatum), який містить 50% транс-ресвератролу. відомий як антивікова добавка, що міститься у червоному вині, і, як правило, ефективний антиоксидант, але що таке ресвератрол і як він діє?

Чому Ресвератрол такий важливий для NAD+?

Ресвератрол є активатором Sirtuin і бустером NAD+. Це найпотужніший природний STAC, сполуки, які можуть безпосередньо активувати наші гени довголіття, відомі як SIRTUINS. перемикачі включені, зберігаючи клітини здоровими і працюючими належним чином. тому що всі клітини потребують цього ферменту для створення та переробки необхідної молекули NAD+.Ресвератрол прискорює цей процес, роблячи його більш ефективним.Це робить ресвератрол подвійною дією проти старіння, оскільки він може активувати сиртуїни та одночасно підвищувати рівень NAD+. Поєднання Ресвератролу з прекурсором NAD+ створює ідеальну антивікову комбінацію!

Еталонний ресвератрол підвищує внутрішньоклітинний рівень NAD+ за рахунок підвищення регуляції синтетичного ферменту нікотинамід-мононуклеотид-аденілаттрансферази NAD+

Чому Транс-Ресвератрол із BioPerine?

Ресвератрол має погану біодоступність, що ускладнює отримання вигоди від його вживання або доповнення, але було доведено, що екстракт чорного перцю або піперин (BioPerine) значно підвищують ефективність ресвератролу. З цієї причини ми об'єднали Trans-Resveratrol з BioPerine, щоб отримати максимальний ефект.

Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 868095000318
Вага: 0.05 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відгуки: 0, рейтинг: 4.98, оцінок 64 (лише від клієнтів)
Наразі відсутні
prev-white
next-white