Genex Formulas, Resveratrol Extra Strength, Ресвератрол 1500 мг, 90 капсул

Код: 19500
Основне фото товара Genex Formulas, Resveratrol Extra Strength, Ресвератрол 1500 м...
(5)
1298 грн.
Під замовлення
Термін доставки з США 15-20 днів, орієнтовно до 17.03.2024., без передоплати
Сприяє здоровому старінню ще...
Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 868095000318
Вага: 0.05 кг

Genex Formulas Ресвератрол 1500 мг 90 капсул

Genex Formulas, Resveratrol Extra Strength, Ресвератрол 1500 мг, 90 капсул

Ресвератрол - це поліфенол, що виробляється рослинами як захисний механізм у відповідь на такі стреси, як пошкодження від сонячного випромінювання або грибкова атака. Примітно, що, споживаючи Ресвератрол, ми також можемо отримати багато корисних для здоров'я переваг, таких як підтримка серцево-судинної системи, здоров'я мозку, імунна функціональність і здоровий обмін речовин.

У Genex ми вирішили використовувати повністю натуральне та органічне джерело ресвератролу, яке було витягнуте з японського гороху (також відомого як корінь Polygonum cuspidatum), який містить 50% транс-ресвератролу. відомий як антивікова добавка, що міститься у червоному вині, і, як правило, ефективний антиоксидант, але що таке ресвератрол і як він діє?

Чому Ресвератрол такий важливий для NAD+?

Ресвератрол є активатором Sirtuin і бустером NAD+. Це найпотужніший природний STAC, сполуки, які можуть безпосередньо активувати наші гени довголіття, відомі як SIRTUINS. перемикачі включені, зберігаючи клітини здоровими і працюючими належним чином. тому що всі клітини потребують цього ферменту для створення та переробки необхідної молекули NAD+.Ресвератрол прискорює цей процес, роблячи його більш ефективним.Це робить ресвератрол подвійною дією проти старіння, оскільки він може активувати сиртуїни та одночасно підвищувати рівень NAD+. Поєднання Ресвератролу з прекурсором NAD+ створює ідеальну антивікову комбінацію!

Еталонний ресвератрол підвищує внутрішньоклітинний рівень NAD+ за рахунок підвищення регуляції синтетичного ферменту нікотинамід-мононуклеотид-аденілаттрансферази NAD+

Чому Транс-Ресвератрол із BioPerine?

Ресвератрол має погану біодоступність, що ускладнює отримання вигоди від його вживання або доповнення, але було доведено, що екстракт чорного перцю або піперин (BioPerine) значно підвищують ефективність ресвератролу. З цієї причини ми об'єднали Trans-Resveratrol з BioPerine, щоб отримати максимальний ефект.

Умови доставки
У відділення Нової Пошти
Доставка замовлення компанією Нова Пошта у відділення по Україні. Вартість доставки від 80 грн., термін доставки від 1 до 2 днів по Україні
У поштомат Нової Пошти
Послуга доставки у поштомат компанії Нова Пошта по Україні. Вартість доставки від 70 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Кур'єрська доставка (адресна)
Доставка замовлення кур'єром компанії Нова Пошта. Вартість доставки від 100 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Умови оплати
Післяплата
Оплата замовлення при отриманні без додаткової комісії за зворотню доставку коштів. Доставка замовлення від 2000 грн. за наш рахунок.
Рахунок
Відправляємо реквізити IBAN на сплату рахунку. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок.
Онлайн на сайті
Оплата замовлення на сайті ONLINE. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок.
(093) 887-53-95 support@bio.org.ua

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.
Останніх 10 відгуків про товар:
1 рік, 3 місяця
Алексей
Дуже якісний ресвератрол, не гірше Вітамін Бікос!
Ресвератрол (Resveratrol)