VitaMonk, Resveratrol 600 mg, Ресвератрол з Птеростільбеном 60 мг, 60 капсул

Код: 20453
Оцінка: 5 · 32 голоса · відгуків (0)
1219 грн.
Термін доставки з США 15-20 днів, орієнтовно до 16.02.2023.
Актуально на: 27.01.2023, ми працюємо 🇺🇦
  ✅ КУПИТИ БІЛЬШЕ = ЗБЕРІГТИ БІЛЬШЕ!- Заощаджуйте 5% на замовленнях, використовуючи промо-код: VTAMNK05 при ще...
Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 702921419052
Вага: 0.1 кг
Ресвератрол
Умови доставки
У відділення Нової Пошти
Доставка замовлення компанією Нова Пошта у відділення по Україні. Віртість доставки від 60 грн., термін доставки від 1 до 2 днів по Україні
У поштомат Нової Пошти
Послуга доставки у поштомат компанії Нова Пошта по Україні. Віртість доставки від 50 грн., від 1 до 2 днів по Україні
У відділення Укр Пошти
Доставка у відділення компанії УкрПошта по Україні. Форма оплати лише на рахунок IBAN. Віртість доставки від 28 грн., від 2 до 3 днів по Україні
Кур'єрська доставка по Україні
Доставка замовлення кур'єром компанії Нова Пошта. Віртість доставки від 80 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Умови оплати
Післяплата
Оплата замовлення при отриманні без додаткової комісії за зворотню доставку коштів. Доставка замовлення від 2000 грн. за наш рахунок.
Рахунок
Відправляємо реквізити IBAN на сплату рахунку. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок.

VitaMonk Ресвератрол з Птеростільбеном 60 мг 60 капсул

VitaMonk, Resveratrol 600 mg, Ресвератрол з Птеростільбеном 60 мг, 60 капсул

 • ✅ КУПИТИ БІЛЬШЕ = ЗБЕРІГТИ БІЛЬШЕ!- Заощаджуйте 5% на замовленнях, використовуючи промо-код: VTAMNK05 при покупці 3 пляшок і більше. може бути у поєднанні з будь-якими іншими пропозиціями)
 • ✅ ПОКРАЩАЄ МИТОХОНДРІАЛЬНУ ФУНКЦІЮ - Ресвератрол з птеростильбеном сприяє здоровій енергетичній функції мітохондрій і ефективному виробництву АТФ. старінню, зниженню ваги, здоров'ю шкіри та багатьом іншим.
 • ✅ ЗНИЖЕННЯ ОКСИДАТИВНОГО СТРЕСУ І ЗАПАЛЕННЯ - Зниження окислювального стресу і належним чином модульована запальна реакція, мабуть, є основними факторами в належному здоров'ї. формула VitaMonk - найкраща добавка для здорового старіння та найкраща антиоксидантна добавка, доступна на ринку сьогодні.
 • ✅ ГАРАНТІЯ НА 100% ГРОШЕЙ - Купуйте добавку VitaMonk Resveratrol Pterostilbene без ризику.Ми гарантуємо результати, або ви отримаєте свої гроші назад.Ми впевнені, що вам сподобаються наші добавки з трансресвератролом і птеростилбеном.Тому натисніть кнопку спільноти VitaMonk вже сьогодні!
 • ✅ БЕЗПЕЧНО І ЕФЕКТИВНО - НІ штучних наповнювачів, НІ стеарату магнію. У VitaMonk ми поставляємо найякісніші інгредієнти і робимо все можливе, щоб наші добавки відповідали найвищим стандартам безпеки без будь-яких штучних наповнювачів (без стеарату магнію, без діоксиду титану) кремнію).100% гарантія повернення грошей - ви можете купити її без будь-яких фінансових ризиків.

Природна підтримка довгого та здорового життя

Ця унікальна суміш ресвератролу та птеростильбену поєднує у собі високі дози двох відомих природних антиоксидантів, які мають широкі переваги для здоров'я.

Вони підтримують:

 • Здорове старіння (завдяки зниженню окислювального стресу та покращенню здоров'я артерій)

 • Здорова когнітивна, пам'ять та рухова функція

 • Поліпшення мітохондріальної функції та виробництво енергії АТФ

 • Сприяє клітинному омолодженню

 • Здоровий рівень цукру в крові та кровообіг

Натурально присутні в корисних для здоров'я продуктах, таких як чорниця, виноград, мигдаль і червоне вино, ресвератрол і птеростилбен є двома чудовими природними інгредієнтами для здоров'я і довголіття вашого мозку.

Натуральні антиоксиданти, що сприяють здоровому старінню та відновленню ДНК

Як ресвератрол, так і птеростильбен є поліфенолами: відомими антиоксидантами, які забезпечують здорову реакцію на окислювальний стрес у ваших клітинах. При цьому він підтримує ваше тіло з відновленням ДНК через пошкодження вільними радикалами.

Ресвератрол і птеростильбен підтримують здорову відповідь на ці вільні радикали та сприяють розвитку здорових артерій. Вважається, що управління окислювальним стресом є основним фактором підтримки довгого та здорового життя.

Разом вони сприяють здоровому старінню і довголіттю завдяки своїм антиоксидантним якостям

Покращує функцію енергії мітохондрій

Що цікаво в ресвератролі та птеростильбені, так це те, що вони також підвищують вироблення клітинної енергії.

Вони сприяють здорової енергетичної функції мітохондрій та ефективного виробництва АТФ.АТФ є джерелом енергії ваших клітин.Ваші ферменти використовують його для виконання широкого спектру клітинних функцій у вашому тілі.

Вони досягають цього, активуючи білок AMPK, який стимулює SIRT1 - його часто називають геном проти старіння людини.

Ці гени були пов'язані з здоровою клітинною енергією, здоровим старінням і навіть втратою ваги і здоров'я шкіри у здорових людей.

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
prev-white
next-white