Resveratrol, Ресвератрол

Ресвератрол, Resveratrol. Придбати в Україні ⏩ Наявність, або доставка з США 📦 Сприяє ...

Alt: Nature's Way, Resveratrol, Ресвератрол, 60 капсул
(5)
981 грн.
Доставка
Alt: MRM, Resveratrol, Ресвератрол, 60 капсул
(5)
579 грн.
Закінчився
Alt: Youtheory, Resveratrol, Ресвератрол, 290 таблеток
(4.9)
1389 грн.
Доставка
1 2 3 4
Показати ще
Photo Птеростільбен
Ресвератрол - це поліфенол, що виробляється рослинами як захисний механізм у відповідь на такі стреси, як пошкодження від сонячного випромінювання або грибкова атака. Примітно, що, споживаючи Ресвератрол, ми також можемо отримати багато корисних для здоров'я переваг, таких як підтримка серцево-судинної системи, здоров'я мозку, імунна функціональність і здоровий обмін речовин.

Чому Ресвератрол такий важливий для NAD+?

Ресвератрол є активатором Sirtuin і бустером NAD+. Це найпотужніший природний STAC, сполуки, які можуть безпосередньо активувати наші гени довголіття, відомі як SIRTUINS. перемикачі включені, зберігаючи клітини здоровими і працюючими належним чином. тому що всі клітини потребують цього ферменту для створення та переробки необхідної молекули NAD+.Ресвератрол прискорює цей процес, роблячи його більш ефективним.Це робить ресвератрол подвійною дією проти старіння, оскільки він може активувати сиртуїни та одночасно підвищувати рівень NAD+. Поєднання Ресвератролу з прекурсором NAD+ створює ідеальну антивікову комбінацію!

Еталонний ресвератрол підвищує внутрішньоклітинний рівень NAD + за рахунок підвищення регуляції синтетичного ферменту нікотинамід-мононуклеотид-аденілаттрансферази NAD +