Фото товару NMN Ultra High Purity Фото складу NMN Ultra High Purity Фото використання NMN Ultra High Purity
Фото товару NMN Ultra High Purity
Код: 30967

Toniiq, NMN Ultra High Purity, Нікотинамід мононуклеотид, 40 г

Оцінка: 5 · 4 голоса · відгуків (0)
4104 грн.
Термін доставки з США 15-20 днів, орієнтовно до 20.12.2022.
Актуально на: 30.11.2022, ми працюємо 🇺🇦
Нікотинамід мононуклеотид:

Toniiq Нікотинамід мононуклеотид 40 г

Toniiq, NMN Ultra High Purity, Нікотинамід мононуклеотид, 40 г

Нікотинамід мононуклеотид
  • Високоочищена форма порошку NMN - порошок Toniiq NMN забезпечує одні з найпотужніших рівнів підтримки довголіття на ринку. Наш порошок NMN містить безпрецедентний рівень чистоти 98% (інші добавки NMN та продукти з добавками NAD не розкривають їх рівень чистоти).
  • Високоочищений і біодоступний – NMN має дивовижні переваги для здоров’я, але чистота і поглинання завжди були серйозною проблемою для цього нуклеотиду; те, чого більшість інших добавок NMN не забезпечують, оскільки це вимагає додаткового кроку (і витрат) у процесі виробництва.
  • Повністю стабілізований – NMN зазвичай потрібно зберігати в холодному стані (в холодильнику або морозильній камері) через його короткий термін зберігання. Наша формула NMN поставляється в повністю стійкій неохолодженій формі та упаковується та продається в чорних герметичних пляшках, які блокують світло, вологу та кисень для забезпечення підтримки та максимальної ефективності.
  • Якість, перш за все – продукти Toniiq виробляються на сучасному заводі, сертифікованому GMP та затвердженому NSF, тут, у США.
  • Кожна партія проходить індивідуальне тестування — ми тестуємо кожну серію як самостійно, так і через незалежну лабораторію третьої сторони, щоб переконатися, що наші інгредієнти містять правильний стандартизований рівень чистоти та активних інгредієнтів. Ми також перевіряємо кожну партію на наявність будь-яких можливих добавок, забруднювачів та домішок, щоб забезпечити найвищий рівень якості.

Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: B08NWFKZXM
Вага: 0.45 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
Доставка
Fast Dissolve NMNs, НМН під язик, 240 таблеток
3970 грн.
prev-white
next-white