Genex Formulas, NMN, Нікотинамід мононуклеотид 250 мг, 60 капсул

Код: 11567
Оцінка: 5 · 122 голоса · відгуків (0)
1792 грн.
Термін доставки з США 15-20 днів, орієнтовно до 12.10.2023.
Актуально на 22.09.2023, ми працюємо 🇺🇦
Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 868095000332
Вага: 0.11 кг
Необхідний для генів довголіття ще...
Viber Telegram Instagram Whatsapp Facebook Twitter
Умови доставки
У відділення Нової Пошти
Доставка замовлення компанією Нова Пошта у відділення по Україні. Вартість доставки від 70 грн., термін доставки від 1 до 2 днів по Україні
У поштомат Нової Пошти
Послуга доставки у поштомат компанії Нова Пошта по Україні. Вартість доставки від 70 грн., від 1 до 2 днів по Україні
У відділення Укр Пошти
Доставка у відділення компанії УкрПошта по Україні. Форма оплати лише на рахунок IBAN. Вартість доставки від 35 грн., від 2 до 3 днів по Україні
Кур'єрська доставка по Україні
Доставка замовлення кур'єром компанії Нова Пошта. Вартість доставки від 100 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Умови оплати
Післяплата
Оплата замовлення при отриманні без додаткової комісії за зворотню доставку коштів. Доставка замовлення від 2000 грн. за наш рахунок (лише для Нової Пошти).
Рахунок
Відправляємо реквізити IBAN на сплату рахунку. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок (лише для Нової Пошти).
Нікотинамід мононуклеотид НМН
NMN 500 mg, Нікотинамід мононуклеотид, 60 капсул
(5)
В наявності
3550 грн.
Fast Dissolve NMNs, НМН під язик, 240 таблеток
(5)
Доставка
4034 грн.

Genex Formulas Нікотинамід мононуклеотид 250 мг 60 капсул

Genex Formulas, NMN, Нікотинамід мононуклеотид 250 мг, 60 капсул

NMN - цілком природне з'єднання, знайдене в наших тілах. Різні джерела їжі також містять це з'єднання в незначних кількостях. Edamame, який має одне з найбільш високий вміст, показує тільки менше 1,9 мг / 100 г. NMN є прямий і потужної добавкою NAD +. Миші, що отримували пероральну добавку NMN, показали підвищення рівня NAD + в печінці за все за 10 хвилин і показали збільшення м'язової тканини на 30 хвилин.Підвищені рівні NAD + стимулюють енергетичне відновлення ДНК і активність SIRTUIN. SIRTUINS - це гени довголіття, які проявляють активність під час обмеження калорій і продовження життя в багатьох моделях на тварин.NMN підвищує енергетичний метаболізм - NAD + допомагає розщеплювати їжу, наприклад цукор, на енергію.
Сприяє здоровому функціонуванню мозку і серцево-судинної системи.
Anti-Aging DNA Repair - NAD + використовується для відновлення пошкоджених ниток ДНК.
Активатор SIRTUIN - NAD + необхідний для роботи наших генів довголіття.
NMN є з'єднанням, використовуваним Гарварда вченого звернути деякі ознаки старіння тканини у мишей, які почали прилив до добавці NAD.
В даний час вчені підтвердили прямий зв'язок між падінням рівня НАД + і старінням як у тварин, так і у людей. Проривна дослідження, опубліковане вченими Гарварда в 2013 році, вперше показало, що деякі аспекти старіння можуть бути оборотними.Після обробки старих мишей NMN кілька біометричних маркерів, які згодом були виміряні, нагадували такі у молодих мишей: «людський еквівалент 60-річного віку з маркерами, що нагадують такий у 20-річного».Дослідження і розуміння метаболомікі NAD + тривають, але на даний момент наука підкреслює важливість підтримки та підтримки наших рівнів NAD +. Довгострокова оцінка перорального прийому NMN у мишей виявилася ефективною для поліпшення NAD +. Рівні благополучно.Миші, доповнені NMN проти контрольна група показала помітні вікові відмінності в масі, енергії, цукрі в крові, ліпідах, зміни експресії генів, використанні мітохондріального кисню, функції очей, щільності кісток та імунної функції без явних токсичних ефектів.

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні