Genex Formulas, NMN 500 mg, Нікотинамід мононуклеотид, 60 капсул

Код: 19496
Оцінка: 5 · 186 голосів · відгуків (4)
3550 грн.
В наявності 4 шт. Термін придатності до 30.07.2024
Товар відправимо 25.09.2023, ми працюємо 🇺🇦
Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 860003135211
Вага: 0.14 кг
Сьогодні існує багато дешевших альтернативних джерел для придбання NMN 500 mg, але чи отримуєте ви те, за що заплатили? Якщо ціна за NMN занадто висока, щоб ще...
Viber Telegram Instagram Whatsapp Facebook Twitter
Умови доставки
У відділення Нової Пошти
Доставка замовлення компанією Нова Пошта у відділення по Україні. Вартість доставки від 70 грн., термін доставки від 1 до 2 днів по Україні
У поштомат Нової Пошти
Послуга доставки у поштомат компанії Нова Пошта по Україні. Вартість доставки від 70 грн., від 1 до 2 днів по Україні
У відділення Укр Пошти
Доставка у відділення компанії УкрПошта по Україні. Форма оплати лише на рахунок IBAN. Вартість доставки від 35 грн., від 2 до 3 днів по Україні
Кур'єрська доставка по Україні
Доставка замовлення кур'єром компанії Нова Пошта. Вартість доставки від 100 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Умови оплати
Післяплата
Оплата замовлення при отриманні без додаткової комісії за зворотню доставку коштів. Доставка замовлення від 2000 грн. за наш рахунок (лише для Нової Пошти).
Рахунок
Відправляємо реквізити IBAN на сплату рахунку. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок (лише для Нової Пошти).
Нікотинамід мононуклеотид НМН
NMN, Нікотинамід мононуклеотид 250 мг, 60 капсул
(5)
Доставка
1792 грн.
Fast Dissolve NMNs, НМН під язик, 240 таблеток
(5)
Доставка
4034 грн.

Genex Formulas Нікотинамід мононуклеотид 60 капсул

Genex Formulas, NMN 500 mg, Нікотинамід мононуклеотид, 60 капсул

  • Сьогодні існує багато дешевших альтернативних джерел для придбання NMN 500 mg, але чи отримуєте ви те, за що заплатили? Якщо ціна за NMN занадто висока, щоб бути правдою, це, ймовірно, не NMN. Ми використовуємо NMN фармацевтичного класу в нашому продукті, тому переконайтеся, що ви отримуєте те, за що платите!
  • ПОВНІСТЬ СТАБІЛІЗОВАНО - Наш NMN 500 mg поставляється в повністю стійкому неохолодженому вигляді. Ми використовуємо непрозорі банки та пакети з осушувачем, щоб захистити його від світла та вологи, щоб забезпечити максимальну ефективність.
  • Сертифікований 99% чистий NMN - пряма добавка-прекурсор NAD+ Активатор SIRTUIN - NAD+ необхідний для роботи наших генів довголіття.
  • Останні випробування доктора Сінклера показують, що старі миші, яким NMN відновили щільність капілярів кровоносних судин.
  • Вся наша продукція виробляється на заводі, сертифікованому GMP та NSF.

Багато добавок стверджують, що їхній продукт виготовляється на підприємстві GMP, але чи відображається він на пляшці? Якщо ні, то це тому, що виробник не дозволить висувати претензії, якщо вони НЕ є об’єктом GMP. Усі продукти Genex Formulas виробляються на заводі, що сертифікований GMP, і ми з гордістю відображаємо це на наших етикетках. Це надзвичайно важливо, оскільки GMP (що розшифровується як «Good Manufacturing Practices)» — це набір найкращих методів виробництва харчових добавок у Сполучених Штатах. Встановлюють, підтримують та оновлюють США ці правила встановлюють базові вимоги для компаній і виробників харчових добавок, які бажають виробляти продукти з дієтичними добавками. Охоплюючи все, від маркування та упаковки до джерела інгредієнтів і формулювання – GMP були встановлені для кожного етапу процесу виробництва харчової добавки. Вимоги GMP не лише діють як захід контролю якості, але й гарантують, що харчові добавки постійно відповідають специфікаціям щодо чистоти, міцності та складу. GMP контролюються та забезпечуються кількома відомими й уповноваженими сторонніми аудиторами, такими як NSF.

ЩО ТАКЕ NMN 500 mg?

NMN - це цілком природна сполука, яка міститься в нашому організмі. Різні джерела їжі також містять цю сполуку в незначних кількостях. Едамаме, який має один із вищих вмістів, показує лише менше 1,9 мг/100 г. NMN – це пряма і потужна добавка NAD+. Миші, які отримували пероральну добавку NMN, показали підвищення рівня NAD+ у печінці всього за 10 хвилин і показали збільшення м’язової тканини на 30 хвилин. Підвищений рівень NAD+ стимулює відновлення енергетичної ДНК і активність SIRTUIN. SIRTUINS – це гени довголіття, які, як виявилося, активні під час обмеження калорій і продовження життя на багатьох моделях тварин.

  • NAD+ допомагає розщеплювати їжу, як цукор, в енергію.
  • Сприяє здоровій роботі серцево-судинної системи.
  • Ремонт ДНК - NAD+ використовується для відновлення зламаних ниток ДНК.
  • Активатор SIRTUIN - NAD+ необхідний для роботи наших генів довголіття.
  • NMN — це з'єднання, яке використовується вченими з Гарварду для усунення деяких ознак старіння тканин у мишей, які почали порив до добавок NAD.

НАУКА ПРО NMN 500 mg

Зараз вчені підтвердили прямий зв’язок між падінням рівня NAD+ і старінням як у тварин, так і у людей. Проривне дослідження, опубліковане вченими з Гарварду в 2013 році, вперше показало, що деякі аспекти старіння можуть бути оборотними. Після лікування старих мишей NMN кілька біометричних маркерів, які згодом були виміряні, нагадували маркери молодих мишей: «людський еквівалент 60-річної людини з маркерами, схожими на маркери 20-річного». Дослідження та розуміння метаболоміки NAD+ тривають, але наука підкреслила важливість підтримки та підтримки рівня NAD+. Виявлено, що довгострокова оцінка перорального прийому NMN мишами була ефективною для безпечного підвищення рівня NAD+. Миші, доповнені NMN vs. контрольна група показала помітні вікові відмінності в масі, енергії, ліпідах, змінах експресії генів, споживанні мітохондріальним киснем, функції очей, щільності кісток без видимих ​​токсичних ефектів. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування, лікування або профілактики захворювань.

Чи існує кореляція між зниженням рівня НАД і старінням?

Вчені виявили, що в міру того, як ми старіємо, рівень NAD+ в нас неухильно знижується, і до того часу, коли ми досягаємо кінця 70-х і 80-х років, рівень NAD+ стає набагато нижчим, ніж у молодих людей. Наука починає чітко демонструвати певну кореляцію між падінням рівня НАД та віковим зниженням здоров’я та самопочуття. У 2013 році дослідники з Гарварду опублікували дослідження, в якому їм вдалося повернути деякі частини старіння, обробивши старих мишей NMN, прямим попередником NAD+. Після десяти днів лікування виміряні ключові біометричні маркери нагадували показники набагато молодших мишей. Вперше ми маємо реальні докази того, що деякі аспекти старіння можуть бути оборотними. У 2017 році та ж команда опублікувала наступну статтю. Це продемонструвало нове розуміння того, як NAD+ не тільки використовується для відновлення пошкодженої ДНК, але як він також стимулює процес відновлення. Це робиться шляхом блокування іншого білка DBC1, який заважає ферменту відновлення ДНК PARP-1.

Знайдено новий транспортер NMN Slc12a8

Як NMN поглинається в клітини, не зовсім зрозуміло. Однак недавнє дослідження виявило, що Slc12a8 високо експресується і регулюється NAD+ в тонкому кишечнику. Коли рівень NAD+ низький, клітини реагують, вмикаючи більше транспортерів Slc12a8. Далі було показано, що Slc12a8 специфічно транспортує NMN, а не NR. Дослідження демонструє, що Slc12a8 відіграє вирішальну роль у регуляції кишкового та системного постачання NAD+.

Сила трьох! Чому NMN, ресвератрол і берберин є потужною комбінацією

Наразі дослідники виявили принаймні три основні шляхи довголіття. Регулятори генів SIRTUIN, які приглушують гени та відновлюють ДНК, шлях, активований AMPK, і шлях mTOR, який впливає на поділ і ріст клітин.

Сила трьох позитивно сприяє цим синергетичним шляхам, щоб покращити наші шанси на сприятливий результат, якщо їх доповнити разом. NMN відмінно підходить, оскільки забезпечує паливо для сиртуїнів і субстрат для відновлення ДНК. Однак ресвератрол також дуже важливий, оскільки він самостійно активує сиртуїни і в меншій мірі пригнічує активність mTOR. Нарешті, берберин, який є одним з найкраще вивчених природних рослинних екстрактів, є хорошим активатором AMPK, який стимулює біогенез мітохондрій і пропонує інші переваги, вмикаючи гени, подібні до тих, які активуються під час вправ.Інгредієнти

Нікотинамід мононуклеотид

Маршрути

Приймайте по 2 капсули на день натще, запиваючи склянкою води, або за вказівкою лікаря. При відкриванні зніміть першу пломбу перед тим, як відкрутити кришку пляшки.

Юридичний

Щоб придбати, має бути не менше 18 років

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

1 тиждень тому
Антон
Найкращий капсульний варіант, користуюсь з 2021 року, якість відмінна!
↑ догори
7 місяців, 3 тижні тому
Саме цей варіант 99% чистий та якісний, рекомендую!
↑ догори
10 місяців, 3 тижні тому
Ольга
Отримали баночку вчасно
↑ догори
2 роки, 1 місяць тому
Елена
Спасибо, все получили, ребята традиционно умнички, NMN от производителя, заказываем уже 3 раз вместе с ресвератролом и кверцетином, оплата на сайте, все удобно и быстро отвечают в вайбер!!!
↑ догори