Фото товару ecoSleep Фото складу ecoSleep Фото використання ecoSleep
Фото товару ecoSleep

Econugenics, ecoSleep, ecoSleep, Підтримка здорового сну, 60 капсул

Код: 35666
Оцінка: 5 · 1 голос · відгуків (0)
2202 грн.
Термін доставки з США 15-20 днів, орієнтовно до 19.12.2022.
Актуально на: 29.11.2022, ми працюємо 🇺🇦
Підтримка здорового сну:

Econugenics ecoSleep, Підтримка здорового сну 60 капсул

Econugenics, ecoSleep, ecoSleep, Підтримка здорового сну, 60 капсул


Highlights

• Non-habit forming | No next-day drowsiness
• 0.5 mg Melatonin per serving
• 60 Capsules per bottle
• Quality Assurance exceeds Good Manufacturing Practices (GMP)

ecoSleep promotes deep‚ rejuvenating sleep‚ while optimizing nighttime renewal processes. Calming extracts‚ Asian botanicals‚ and select nutrients in ecoSleep encourage gentle relaxation‚ balance REM cycles and circadian rhythms‚ and help regenerate key organ systems during sleep.*  • MFG # ESLP60
  • UPC # 892985000249
Official Website: http://www.econugenics.com

Use as directed by a healthcare professional.

Consult a healthcare professional before use.

  • Dairy Free
  • Gluten Free
  • Non-GMO
  • Made in the USA
  • Vegan
  • Vegetarian

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 892985000249
Вага: 0.45 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
В наявності
Baby Calming Bedtime Spray, Спрей для сну, 59 мл
599 грн.
Доставка
Sleep Triple Action, Підтримка сну, 30 таблеток
661 грн.
Доставка
Sleep Optimizer, Оптимізатор сну, 60 капсул
889 грн.
prev-white
next-white