Фото товару Saw Palmetto PM Extra Strength Фото складу Saw Palmetto PM Extra Strength Фото використання Saw Palmetto PM Extra Strength
Фото товару Saw Palmetto PM Extra Strength

Saw Palmetto PM Extra Str, Екстракт Пальметто, 100 капсул

Код: 36727
Оцінка: 5 · 1 голос · відгуків (0)
969 грн.
Термін доставки з США 7-10 днів, орієнтовно до 06.12.2022.
Актуально на: 26.11.2022, ми працюємо 🇺🇦
Екстракт Пальметто:

Havasu Nutrition Saw Palmetto PM Extra Str, Екстракт Пальметто 100 капсул

Saw Palmetto PM Extra Str, Екстракт Пальметто, 100 капсул

Опис

  • Urinary Health
  • Prostate Function
  • Hair Support
  • Natural Prostate Support
  • Dietary Supplement
  • GMP Certified
  • Supports Urinary Flow

Використання

Take one capsule daily preferably with a meal or as directed by your healthcare provider.

Склад

Rice flour, gelatin, vegetable stearates, silicon dioxide.

Supplement Facts
Serving Size: 1 Capsule
Servings Per Container: 100
 Amount Per Serving%Daily Value
Saw Palmetto Blend
Saw Palmetto Berries (Powder), Saw Palmetto Berries (Extract) (45% Fatty Acids)
500 mg
Chamomile Extract (Flower)25 mg
Melatonin3 mg
Daily Value (DV) not established.

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 850008464010
Вага: 0.14 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
Доставка
Saw Palmetto Berries, Пальметто, 100 капсул
915 грн.
prev-white
next-white