Фото товару Lithium Orotate 5 mg
Фото складу Lithium Orotate 5 mg
Фото використання Lithium Orotate 5 mg
Фото товару Lithium Orotate 5 mg

Piping Rock, Lithium Orotate 5 mg, Літій Оротат 5 мг, 180 капсул

Код: 36755
Оцінка: 5 · 3 голоса · відгуків (0)
1152 грн.
Термін доставки з США 15-20 днів, орієнтовно до 28.12.2022.
Актуально на: 08.12.2022, ми працюємо 🇺🇦
Літій:
Lithium Orotate 5 mg, Літій Оротат 5 мг, 180 капсул

Piping Rock Літій Оротат 5 мг 180 капсул

Piping Rock, Lithium Orotate 5 mg, Літій Оротат 5 мг, 180 капсул

Літій, важливий мікроелемент, використовувався протягом сотень років у медицині. Ця версія літію зв’язує іони літію з оротовою кислотою, а не деякі інші версії добавок літію на ринку. Наша добавка оротат літію містить 5 мг цієї важливої ​​поживної речовини в зручних капсулах швидкого вивільнення.

Ми з гордістю пропонуємо вам наш постійно зростаючий асортимент вітамінів і харчових добавок, розроблених, щоб допомогти вам досягти ваших цілей оздоровлення за найкращою ціною в галузі! Краса полягає в глибині нашого асортименту. PipingRock пропонує сотні унікальних продуктів для чоловіків і жінок різного віку. Наш розширений вибір включає порошки, м'які гелі, рідини та органічні формули з першокласними інгредієнтами, що надходять з усього світу. Ми постійно додаємо продукти без ГМО, веганські, органічні та безглютенові, щоб задовольнити всі ваші харчові потреби. Наша надійна лінійка продуктів розвивається щодня, оскільки ми постійно прагнемо надавати вам найкраще.

Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: LO-36755
Вага: 0.45 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
prev-white
next-white