Alpha GPC 50% Powder, Альфа-гліцерилфосфорілхолін, 60 г

Код: 36857
Основне фото товара Alpha GPC 50% Powder, Альфа-гліцерилфосфорілхолін, 60 г
(5)
1434 грн
Під замовлення
Термін доставлення з США 15-20 днів, орієнтовно до 14.07.2024, без передоплати
Що таке Alpha GPC 50% порошок? Альфа-GPC це природна сполука, яка насправді міститься в нашому мозку, а також у деяких джерелах їжі, включаючи яйця, ще...
Країна постачальник: United States (США)
Вага: 0.23 кг

Nootropics Depot Альфа-гліцерилфосфорілхолін 60 г

Alpha GPC 50% Powder, Альфа-гліцерилфосфорілхолін, 60 г

Що таке Alpha GPC 50% порошок?

Альфа-GPC — це природна сполука, яка насправді міститься в нашому мозку, а також у деяких джерелах їжі, включаючи яйця, молочні продукти, м’ясо та рибу. Альфа-GPC, також відомий як альфа-гліцерилфосфорилхолін і холіну альфосцерат, можна виробляти синтетичним шляхом або отримувати з природних джерел і поставлятися у формі порошку, але також можна додавати до капсул.

Alpha-GPC — це холінвмісна ноотропна сполука з багатьма анекдотичними доказами того, що вона може допомогти як у спортивних, так і в когнітивних показниках, і одне дослідження показує, що порошок Alpha-GPC приносить користь здоров’ю мозку.

Nootropics Depot пропонує як порошок Alpha-GPC 99%, так і порошок Alpha-GPC 50%. Наш Alpha-GPC 50% порошок доступний у 30 або 60 грамів.

Переваги Alpha GPCАльфа GPC дозування

Типове дозування порошку Alpha-GPC 50% становить 600-1200 мг на день, прийнятих за один або два прийоми по 600 мг. Бажано почати з меншої дози і при необхідності підвищувати її.

Альфа ГПХ і гігроскопія

Alpha-GPC є гігроскопічною сполукою, що означає, що вона вбирає вологу з навколишнього повітря, фізично перетворюючи її з порошку на гелеподібну речовину при неправильному зберіганні. Хоча цей гігроскопічний ефект не обов’язково означає, що продукт зіпсувався, це ознака неправильного зберігання. Корисно зберігати Alpha-GPC у герметичних контейнерах (наприклад, у вакуумній упаковці). Незважаючи на те, що ми вживаємо заходів, щоб цього не сталося з вашим продуктом, якщо Alpha-GPC 99% надходить із грудками, просто розбийте їх перед використанням.

Чому б нам не продавати Alpha-GPC 100% порошок? Alpha-GPC з чистотою понад 99% піддається гігроскопії дуже швидко, як тільки він зустрічається з повітрям.

Де купити Alpha GPC 50% порошок?

Nootropics Depot пропонує продукт Alpha-GPC природного походження. Alpha-GPC підтверджено GRAS FDA (загалом визнано безпечним).

Alpha-GPC 50% Powder — чудовий варіант для тих, хто живе у вологому кліматі. У той час як Nootropics Depot дбає про запобігання злипання порошку, Alpha-GPC є гідроскопічною сполукою, тобто вона легко поглинає вологу з повітря та може перетворитися на гель, якщо зберігати її неправильно. Порошок Alpha-GPC 99% більш чутливий до гідроскопії, тому порошок 50% є хорошим вибором, якщо це викликає занепокоєння.

Якщо ваш порошок Alpha-GPC 50% прийшов із грудками, просто розбийте їх пальцями. Зберігання цього ноотропу в герметичному контейнері також може допомогти.

Продукт містить одну банку 30 г або 60 г порошку Alpha GPC 50%.

Інші інгредієнти: маніт, діоксид кремнію

Увага: ці заяви не були оцінені Управлінням з харчових продуктів і медикаментів. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування чи профілактики будь-яких захворювань.

Отримайте більше інформації, прочитавши огляди Alpha-GPC нижче.

Умови доставлення
У відділення Нової Пошти
Доставлення замовлення компанією Нова Пошта у відділення по Україні. Вартість доставлення від 80 грн, термін доставлення від 1 до 2 днів по Україні
У поштомат Нової Пошти
Послуга доставлення у поштомат Нова Пошта по Україні. Вартість доставлення від 70 грн, від 1 до 2 днів по Україні
Доставлення кур'єром за адресою
Доставлення кур'єром компанії Нова Пошта. Вартість доставлення від 100 грн, від 1 до 2 днів по Україні
Умови оплати
Післяплата
Оплата замовлення при отриманні без додаткової комісії за зворотний переказ коштів. Доставлення замовлення від 2000 грн нашим коштом.
Рахунок
Відправляємо реквізити IBAN на сплату рахунку. Доставлення замовлення від 1000 грн нашим коштом.
Онлайн на сайті
Оплата замовлення на сайті ONLINE. Доставлення замовлення від 1000 грн нашим коштом.
ViberTelegramInstagramWhatsappFacebookTwitter(093) 887-53-95support@bio.org.ua

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.
Останніх 10 відгуків про товар:
Відсутні
Альфа-гліцерилфосфорілхолін (Alpha GPC)
Nootropics Depot, L-Theanine Powder, L-Теанін, 250 г
(5)
1613 грн
У наявності
Lion's Mane Mushroom Powder 8: 1 Dual Extract, Гриби Левова гр...
(5)
1703 грн
Доставлення
Nootropics Depot, L-Theanine Powder, L-Теанін, 125 г
(5)
1075 грн
Доставлення