Algonot, NeuroProtek, НеуроПротек, 60 капсул

Код: 37386
Фото товару Algonot, NeuroProtek, НеуроПротек, 60 капсул
Фото складу Algonot, NeuroProtek, НеуроПротек, 60 капсул
Фото використання Algonot, NeuroProtek, НеуроПротек, 60 капсул
Основне фото товара Algonot, NeuroProtek, НеуроПротек, 60 капсул
(5)
3047 грн
Під замовлення
Термін доставлення з США 15-20 днів, орієнтовно до 11.08.2024, без передоплати
Єдині ліпосомальні лютеолінові продукти з використанням оливкової олії. НейроПротек містить флавоноїди лютеолін, кверцетин і рутин. NeuroProtek розроблений для максимального посилення впливу флавоноїдів, а також для подолання ще...
Країна постачальник: United States (США)
Вага: 0.23 кг

Algonot НеуроПротек 60 капсул

Algonot, NeuroProtek, НеуроПротек, 60 капсул

NeuroProtek розроблений для максимального посилення впливу флавоноїдів, а також для подолання перешкод всмоктуванню. Єдині ліпосомальні лютеолінові продукти з використанням оливкової олії. НейроПротек містить флавоноїди: лютеолін, кверцетин і рутин. Унікальною складовою Algonot є оливкова олія, потужний антиоксидант, який допомагає організму засвоювати та доставляти сухі флавоноїди. Єдина ліпосомальна добавка лютеоліну в оливковій олії. NeuroProtek не містить таких алергенів: штучні барвники, ароматизатори та підсолоджувачі, кукурудза, яйця, риба, важкі метали, молоко/казеїн, арахіс, консерванти, сіль, молюски, крохмаль, цукор, горіхи, пшениця/клейковина та дріжджі. . Наші інгредієнти не отримані з яловичини або яловичих субпродуктів. Лютеолін (> 95% чистоти) - це поживна речовина з класу природних молекул, відомих як біофлавоноїди. Кверцетин (> 95% чистоти) є природним некислотним флаваноїдом. Рутин (> 95% чистоти) є глікозидом флавоноїду кверцетину та є некислотним природним флавоноїдом, який додає додаткові антиоксидантні властивості. Рутин сприяє вивільненню кверцетину в кишечнику, полегшуючи всмоктування. Олія оливкових кісточок (необроблена, мікрофільтрована) є природним потужним антиоксидантом із низьким вмістом кислоти. Ця унікальна олія (ліпід) відіграє важливу роль у NeuroProtek, оскільки використовується для підвищення всмоктуваності флавоноїдів. Хоча деякі результати можна побачити відразу, може знадобитися 6 місяців, перш ніж будуть спостерігатися вимірювані результати. Медичні працівники можуть пропонувати NeuroProtek разом з іншими необхідними методами лікування. НейроПротек необхідно зберігати в сухому прохолодному місці, недоступному для дітей. NeuroProtek слід приймати в запропонованих дозах - Приймайте по 1 м'якій желатинової капсулі до 4 разів на день або за рекомендацією вашого медичного працівника. Рекомендовані дози працюють найкраще, якщо їх розділяти протягом дня.
Умови доставлення
У відділення Нової Пошти
Доставлення замовлення компанією Нова Пошта у відділення по Україні. Вартість доставлення від 80 грн, термін доставлення від 1 до 2 днів по Україні
У поштомат Нової Пошти
Послуга доставлення у поштомат Нова Пошта по Україні. Вартість доставлення від 70 грн, від 1 до 2 днів по Україні
Доставлення кур'єром за адресою
Доставлення кур'єром компанії Нова Пошта. Вартість доставлення від 100 грн, від 1 до 2 днів по Україні
Умови оплати
Післяплата
Оплата замовлення при отриманні без додаткової комісії за зворотний переказ коштів. Доставлення замовлення від 2000 грн нашим коштом.
Рахунок
Відправляємо реквізити IBAN на сплату рахунку. Доставлення замовлення від 1000 грн нашим коштом.
Онлайн на сайті
Оплата замовлення на сайті ONLINE. Доставлення замовлення від 1000 грн нашим коштом.
ViberTelegramInstagramWhatsappFacebookTwitter(093) 887-53-95support@bio.org.ua

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.
Останніх 10 відгуків про товар:
Відсутні
Лютеолін (Luteolin)