Сайт Українською 🇺🇦 Website in English Сайт на русском

Supersmart, Luteolin 100 mg, Лютеолін 100 мг, 60 капсул

Код: 23463
Оцінка: 5 · 43 голоса · відгуків (0)
1134 грн.
В наявності 1 шт
Термін придатності до 31.05.2023
Товар відправимо 28.03.2023, ми працюємо 🇺🇦
Рослини, багаті лютеоліном, використовуються в традиційній китайській медицині для лікування різних захворювань, таких як гіпертонія та запальні ще...
Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 5453003826620
Вага: 0.09 кг
Лютеолін
Умови доставки
У відділення Нової Пошти
Доставка замовлення компанією Нова Пошта у відділення по Україні. Вартість доставки від 70 грн., термін доставки від 1 до 2 днів по Україні
У поштомат Нової Пошти
Послуга доставки у поштомат компанії Нова Пошта по Україні. Вартість доставки від 70 грн., від 1 до 2 днів по Україні
У відділення Укр Пошти
Доставка у відділення компанії УкрПошта по Україні. Форма оплати лише на рахунок IBAN. Вартість доставки від 35 грн., від 2 до 3 днів по Україні
Кур'єрська доставка по Україні
Доставка замовлення кур'єром компанії Нова Пошта. Вартість доставки від 100 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Умови оплати
Післяплата
Оплата замовлення при отриманні без додаткової комісії за зворотню доставку коштів. Доставка замовлення від 2000 грн. за наш рахунок (лише для Нової Пошти).
Рахунок
Відправляємо реквізити IBAN на сплату рахунку. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок (лише для Нової Пошти).
Viber Telegram Instagram Whatsapp Facebook Twitter (093) 887-53-95

Supersmart Лютеолін 100 мг 60 капсул

Supersmart, Luteolin 100 mg, Лютеолін 100 мг, 60 капсул

  • Рослини, багаті лютеоліном, використовуються в традиційній китайській медицині для лікування різних захворювань, таких як гіпертонія та запальні проблеми. У формі природної добавки лютеолін був предметом понад 2000 опублікованих досліджень, які підкреслили його численні переваги для здоров’я і довголіття мозку, а також для боротьби з деякими добре відомими хворобами.
  • Ця природна речовина абсолютно нетоксична. Ідеальна активна доза для оптимальної ефективності визначена як 100 мг на добу. Оскільки його дію максимально посилюється іншими флавоноїдами, його слід приймати під час основних прийомів їжі.

Інформація про безпеку

Запобіжні заходи: не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Цей продукт є харчовою добавкою і не повинен замінювати різноманітне, збалансоване харчування. Зберігати в недоступному для дітей місці. Зберігати подалі від прямого світла, тепла та вологи. Як і з будь-якою харчовою добавкою, ви повинні проконсультуватися з фахівцем, перш ніж приймати цей продукт, якщо ви вагітні, годуєте груддю або маєте проблеми зі здоров’ям.

Інгредієнти

Лютеолін (від 125 мг екстракту арахісу, стандартизованого до 80 % делютеоліну) | Інші інгредієнти: камедь акації | Ця природна речовина абсолютно нетоксична. Ідеальна активна доза для оптимальної ефективності визначена як 100 мг на добу. Оскільки його дію максимально посилюється іншими флавоноїдами, його слід приймати під час основних прийомів їжі. Ми рекомендуємо приймати лютеолін в дозі 50 мг двічі на день, що становить 100 мг. Найкраще використовувати чисту добавку лютеоліну, а не добавки, які містять інші інгредієнти.

Приймайте по одній капсулі вранці та ввечері під час їжі.

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
Autophagy Renew, Лютеолін 165 мг, 30 капсул
833 грн.
Доставка
Sarcosine 3000 mg, Саркозин, 100 таблеток
1484 грн.
Доставка
prev-white
next-white