Garden of Life, Гарден оф Лайф

Товари Garden of Life, Гарден оф Лайф, придбати ⏩ Київ, Україн...

Vegan D3 Spray, Веганський D3 Спрей, 58 мл
Оцінка +1 Оцінка +2 Оцінка +3 Оцінка +4 Оцінка +5
Оцінка: 4.9 · 19
В наявності
940 грн.
Vitamin Code Kids, Вітаміни для дітей, 60 таблеток
Оцінка +1 Оцінка +2 Оцінка +3 Оцінка +4 Оцінка +5
Оцінка: 5 · 82
Доставка
1202 грн.
Vitamin Code RAW ONE, Мультивітаміни для жінок, 75 капсул
Оцінка +1 Оцінка +2 Оцінка +3 Оцінка +4 Оцінка +5
Оцінка: 5 · 82
Доставка
1605 грн.
Organic Plant Calcium, Кальцій з D3 K2 MK7, 180 таблеток
Оцінка +1 Оцінка +2 Оцінка +3 Оцінка +4 Оцінка +5
Оцінка: 4.9 · 76
Закінчився
2694 грн.
Garden of Life

Empowering Extraordinary Health — це не просто заява про місію, яку можна використовувати на нашому веб-сайті чи в рекламі. Єдиною метою Garden of Life є і завжди буде надати вам, нашим споживачам, інструменти, необхідні для досягнення надзвичайного здоров’я. І, в той же час, ми гарантуємо, що ми пропонуємо чисті, простежувані, клінічно вивчені інгредієнти в найбільш екологічний спосіб.

Наш процес відрізняється від багатьох компаній, що займаються виробництвом харчових добавок. Ми віримо в цільні харчові інгредієнти, у відстеження, у сторонні сертифікати та у підзвітність. Незважаючи на те, що ми фанатичні щодо того, що входить до складу наших продуктів, ми ще більше одержимі речами, яких ми не включаємо в них. Ви не знайдете синтетичних інгредієнтів, штучних ароматизаторів чи барвників, сполучних речовин чи наповнювачів. Ми безкомпромісні щодо вашого здоров'я. Це те, про що ми всі.Ваше тіло було створено, щоб їсти, переробляти та отримувати поживні речовини з їжі — справжньої здорової їжі. Отже, коли ми створюємо наші продукти, ми починаємо з розгляду їжі. Що є «хорошим» у найякіснішій їжі, чого нам не вистачає в нашому раціоні? Які з цих продуктів мають найбільший потенціал для впливу — і розширення можливостей — надзвичайного здоров’я?Відстеження є ключовим фактором, що робить продукти Garden of Life такими особливими. Відстеження починається зі знання того, звідки походить кожен інгредієнт наших продуктів, і знайомства з кожним джерелом: де він вирощений; ведення сільського господарства; як вони платять і ставляться до працівників ферми — усе. Просто подивіться на наші формули. Наша лінійка mykind Organics, створена спільно з Алісією Сільверстоун, виготовляється з органічних фруктів і трав — кожен окремий продукт у цій лінійці сертифікований USDA Organic і Non-GMO Verified Non-GMO Project. Дуже важливо починати з фруктів і овочів, вирощених без шкідливих хімікатів. Ми хочемо отримувати користь від їжі, вирощеної без будь-яких шкідливих речовин. Ми робимо це, тому що це єдиний відомий нам спосіб виконати нашу обіцянку Empowering Extraordinary Health.Ми починаємо з того, що входить до складу наших продуктів — справжніх цільних харчових інгредієнтів. Але ми не зупиняємось на цьому. Ми також дуже уважно ставимося до того, чого ми не маємо від них. І знову ми дивимося на їжу — справжню поживну їжу. Коли ви востаннє брали яблуко, поверталися, щоб прочитати інгредієнти, і бачили список хімікатів? Якщо його немає у вашій їжі, ми не хочемо, щоб він був у наших добавках. Ми використовуємо наведені нижче сторонні (ніколи не підтверджені самі) сертифікати, щоб підтвердити свою чистоту!Ми надзвичайно пишаємося тим, що в червні 2021 року досягли рівня вуглецевої нейтральності — це перший бренд вітамінів і харчових добавок, сертифікований як нейтральний вуглець. Сертифікований Carbonfree від CarbonFund.org, Garden of Life з самого початку прагне до сталого розвитку.З вашою допомогою ми обоє змінюємо ситуацію. Кожного разу, коли ви, наш шановний клієнт, купуєте певні продукти Garden of Life, ви не лише підтримуєте своє здоров’я†, ви також підтримуєте різні благодійні організації, спеціально обрані за їх видатну роботу.

Ми надзвичайно пишаємося тим, що в червні 2021 року досягли рівня вуглецевої нейтральності — це перший бренд вітамінів і харчових добавок, сертифікований як нейтральний вуглець. Сертифікований Carbonfree від CarbonFund.org, Garden of Life з самого початку прагне до сталого розвитку.

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

prev-white
next-white