Фото товару Organic Golden Jojoba Skin and Hair Oil Фото складу Organic Golden Jojoba Skin and Hair Oil Фото використання Organic Golden Jojoba Skin and Hair Oil
Фото товару Organic Golden Jojoba Skin and Hair Oil

Organic Golden Jojoba Ski, Вітаміни для волосся шкіри та нігтів, 115 мг

Код: 35161
Оцінка: 5 · 1 голос · відгуків (0)
960 грн.
Термін доставки з США 15-20 днів, орієнтовно до 16.12.2022.
Актуально на: 26.11.2022, ми працюємо 🇺🇦
Вітаміни для волосся шкіри та нігтів:

Garden of Life Organic Golden Jojoba Ski, Вітаміни для волосся шкіри та нігтів 115 мг

Organic Golden Jojoba Ski, Вітаміни для волосся шкіри та нігтів, 115 мг


Golden Jojoba Benefits:
- Ideal for blending with Essential Oils.
- Absorbed easily by the skin.
- Non-greasy‚ smooth finish.
- Great base for lip balms and body butters.
- Cold-pressed and unrefined.

  • MFG # 103638
  • UPC # 658010125666
Official Website: http://www.gardenoflife.com

Organic golden jojoba oil (simmondsia chinensis) [seed].USDA Organic / Non-GMO Project Verified / Kosher.

Massage 1 table spoon on skin on into hair.May combine in bowl with one or two drops of Garden of Life Essential Oils.

Keep out of reach of children.Possible skin sensitivity.If pregnant‚ nursing or under medical supervision‚ consult your physician.Avoid contact with eyes‚ inner ears and sensitive areas.Not for internal use.

  • Non-GMO
  • Kosher
  • Organic

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 658010125666
Вага: 0.45 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
Доставка
Hair Skin Nails Purvana, Пурвана 2500 мкг, 90 капсул
2273 грн.
prev-white
next-white