Фото товару Vitamin K2 as MK-4 Menatetrenone 5 mg Фото складу Vitamin K2 as MK-4 Menatetrenone 5 mg Фото використання Vitamin K2 as MK-4 Menatetrenone 5 mg
Фото товару Vitamin K2 as MK-4 Menatetrenone 5 mg

Vitamin K2 as MK-4 Menatetrenone, Вітамін K2 MK-7, 180 капсул

Код: 36110
Оцінка: 5 · 1 голос · відгуків (0)
3054 грн.
Термін доставки з США 15-20 днів, орієнтовно до 17.12.2022.
Актуально на: 27.11.2022, ми працюємо 🇺🇦
Вітамін K2 MK-7:

Carlson Labs Vitamin K2 as MK-4 Menatetrenone, Вітамін K2 MK-7 180 капсул

Vitamin K2 as MK-4 Menatetrenone, Вітамін K2 MK-7, 180 капсул


Carlson Vitamin K2 provides 5mg of vitamin K2 in each capsule. Research suggests that vitamin K2 promotes a healthy cardiovascular system as well as promotes healthy bones and cartilage.  • MFG # 1001
  • UPC # 088395010019
Official Website: http://www.carlsonlabs.com

Serving Size: 1 Capsule

Amount Per Serving /

Vitamin K2 (as menatetrenone) 5mg / 6250%

Use as directed by a healthcare professional.

Vitamin K can antagonize the effect of anticoagulants‚ including Warfarin. Do not take this product if you are taking Warfarin without first consulting with your physician.
Do not use during pregnancy or breastfeeding.

  • Gluten Free

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 88395010019
Вага: 0.45 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
Доставка
Low Dose Vitamin K2, Вітамін K2 45 мкг, 90 капсул
585 грн.
Доставка
K2 MK-7, Вітамін К2 45 мкг, 60 капсул
464 грн.
Доставка
Mega D-3 & MK-7, Мега D-3 і MK-7, 60 капсул
841 грн.
prev-white
next-white