Dr. Berg

Купити товари Dr. Berg, придбати в Україні: Києві, Львові, Од ...

1
Показати ще

Я, Доктор Берг - автор бестселера №1 «7 принципів спалювання жиру » та «Здоровий план кето» (раніше «Посібник з нового типу фігури») . Я хочу поділитися деякою важливою інформацією про те, чому ви пережили неприємний час втрати живота.

Найпоширенішою помилкою при схудненні є неправильна послідовність. Це не «схуднути, щоб стати здоровим», це «оздоровитися, щоб схуднути»! Це тому, що втрата небажаного жиру залежить від здоров’я.

Я хочу показати вам, як виглядати та почуватися здоровими та молодими, коли ви худнете та старієте. Для цього ми використовуємо програму Healthy Keto and Intermittent Fasting . Моя мета — дати вам контролювати своє тіло та ваше майбутнє довголіття!

Я педагог із питань здоров’я, який спеціалізується на схудненні за допомогою харчових і природних методів, таких як план кето-дієти та періодичне голодування, підкріплений порадами щодо дієти з низьким вмістом вуглеводів, які роблять дотримання кето-дієти легким і адаптованим до будь-якого способу життя.

На Dr.Berg.com ви знайдете всі варіанти здоров’я, які вам потрібні, щоб жити здоровіше та почати худнути, як ніколи раніше. Ми пропонуємо навчання, щоб ви могли зрозуміти кето та схвалені кето продукти, а також насолодитися моїми улюбленими рецептами кето-дієти . У нас також є магазин , де ви можете знайти рекомендовані нами добавки, харчові продукти та плани дієти, які допоможуть вам почати. Давайте допоможемо вам стати найздоровішою та найкращою версією себе!

Клієнтами доктора Берга є високопосадовці уряду США, посли, лікарі, керівники відомих корпорацій високого рівня, науковці, інженери, професори та багато інших представників усіх верств суспільства.

Не знайшли потрібний товар цього бренду? Напишіть нам!
ViberTelegramInstagramWhatsappFacebookTwitter(093) 887-53-95support@bio.org.ua